מירושלים לבר אילן

ברצוני לשתף אתכם  בחוויה שקרתה לי בחמישי האחרון בדרכים...
בימי חמישי פעם בשבועיים אני נוסע לאוניברסיטת בר אילן לחוג הבוגרים החברתי של עמותת אילן שם אני נפגש עם חברים ואנחנו עושים פעילויות ומדברים על נושאים שונים על סדר היום וזה נותן לי מרגוע נפשי מכל השבועיים העמוסים שלי... 
בדרך כלל אני הולך עם חבר מהרכבת בירושלים או שמחכה לי מישהו בתל אביב ומתל אביב אנחנו לוקחים אוטובוס לצערי הרב הנהגים של ת"א פחות שמים לב לבנאדם עם כסא גלגלים.
השבוע קרה והחבר בירושלים איחר לרכבת וכך יצא שכבר העלו אותי לרכבת וכולי היית בסערת מחשבות וחשבתי לעצמי מה יהיה ואיך אני אסתדר בת"א כי אני כבר מכיר את ירושלים וזה לא כמו ת"א ואמרתי לעצמי שאני כרגע במבחן מאתגר מבורא עולם שהוא מעניק לי בדרך הזאת עוד הצלחה שלא ידעתי שאני מסוגל אליה
כשהגעתי לתחנה בת"א ביקשתי מהדייל לעזור לי לצאת מהתחנה ונסעתי עם המרכבה שלי לכיוון תחנת האוטובוס והיה שמה מישהו עם סבלנות שהצליח להבין שאני צריך עזרה לעלות לאוטובוס. בדרך לבר אילן קיבלתי לפתע שיחת טלפון מהחבר שהיה אמור ללוות אותי והבעיה שאני נמצא בדרכים אז אני בלי המוט("הנשק") על הראש ונוסע אחד באוטובוס ראה שאני מסמן למישהו שיענה לשיחה וברגע האחרון הוא לחץ לי על מענה אבל לא הצלחתי כלכך לשמוע את החבר ורק אמרתי לו שאני כבר יורד בבר אילן. 
וכשהגעתי לבר אילן שזו אוניברסיטה גדולה הצלחתי להתמצא לבד ומצאתי את המקום וכמובן שמבורא עולם כל הכוחות להתמודד עם כל מטרה שאני שם לעצמי.

אשמח לשמוע תגובותיכם, כאן!

רוצים לקבל עדכונים על תכנים חדשים ממני בווצאפ? הירשמו כאן ואוסיף אתכם לרשימת התפוצה!