אודות

שלום רב,

שמי דניאל מזרחי אני בן 27 וסובל משיתוק מוחין נדיר ומסובך. בשפה המקצועית זה נקרא שיתוק ספסטי אאוטואידי, בפועל זה אומר שיש לי מעט מאוד שליטה בגוף וכדי לרסן תנועות בלתי רצוניות ידיי ורגליי נקשרות ברצועות כשאני יושב על כסא גלגלים. המצב הרפואי שלי הולך ומחמיר ומלווה בכאבי שרירים עזים ובלתי פוסקים.

יחד עם זאת אני זכיתי בראש בריא ומתפקד לחלוטין. כל דבר לוקח זמן, אבל עם השנים רכשתי עוד ועוד יכולות ובעזרת כל מיני עזרים כמו כפתורי נסיעה ומקל שמחובר עם רצועה לראש אני מצליח לנהל חיים עשירים ועצמאיים. אני מנהל את חיי האישיים, כלכליים והבריאותיים לבדי ובעת הצורך לא מתבייש לבקש עזרה מחברים. הרבה דברים שנראו בלתי אפשריים עבורי התגשמו בעזרת כוח רצון ואמונה בלתי מתפשרת. כך רכשתי את יכולת הדיבור בגיל 16, חרשתי את הארץ בטיולים וגם טסתי לחו"ל כמה פעמים באופן עצמאי. ההתגברות התמידית על המכשולים הולידה אצלי את המוטו שמלווה אותי בחיים "הכל בראש."

הפעילות שלי להפצת הבשורה ש"הכל בראש" החלה בכתיבת שירים עבור אמנים מפורסמים כמו אברהם פריד ומנדי ג'רופי ומאוחר יותר הקלטת חמישה דיסקים של שירים מקוריים כשאת חלקם אני מבצע בעצמי. השלב הבא היה הפקה מא' ועד ת' של אירועי העצמה וביטחון כשבאחריותי היו הניהול המוזיקלי כמו גם הצד הטכני והכלכלי.

התחלתי להבין שיש לי בשורה אמתית להביא לעולם ויצאתי למסע הרצאות בכל הארץ וגם בחו"ל כדי להראות שאם אני מצליח להגשים את עצמי כל אחד יכול.

לאחרונה התחלתי גם לקיים שיחות אישיות עם אנשים שזקוקים לעצה ועזרה מעשית איך להפוך את חייהם לשמחים ומלאי משמעות.

 

אשמח לשמוע תגובותיכם, כאן!

רוצים לקבל עדכונים על תכנים חדשים ממני בווצאפ? הירשמו כאן ואוסיף אתכם לרשימת התפוצה!